13 жовтня 2018 року у Палаці Спорту міста Києва відбулась найбільш масштабна бізнес-подія України і Східної Європи – Olerom Forum One. Даний захід відвідала д.е.н., проф. Момот Тетяна Валеріївна.

5 жовтня 2018 року у Національному авіаційному університеті м. Києва відбулась Міжнародна наукова-практична конференція «Глобальні виклики побудови європейської безпеки. Роль громадських організацій у протидії екологічному, космічному і кібертероризму», учасником якої став директор Центру – к.е.н. Ващенко Олександр Миколайович.

Представники Центру Момот Тетяна Валеріївна та Чередниченко Олександр Юрійович відвідали II Харківський міжнародний юридичний форум, що проводиться 25-28 вересня 2018 року в навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

27 вересня 2018 року в рамках розвитку міжнародного співробітництва проф. Момот Тетяною Валеріївною організована зустріч з експертом міжнародного рівня Даніелла Туміетто – дипломованим бухгалтером і корпоративним консультантом по цифровому управлінню процесами і документообігом для компаній і державних адміністрацій Італії та ряду країн Європи.

Центр стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту інформує про навчальні онлайн-курси на сайті проекту «Prometheus» та від ООН, які направлені на вивчення явища корупції та заходів щодо її протидії.

logo center