27 вересня 2018 року в рамках розвитку міжнародного співробітництва проф. Момот Тетяною Валеріївною організована зустріч з експертом міжнародного рівня Даніелла Туміетто – дипломованим бухгалтером і корпоративним консультантом по цифровому управлінню процесами і документообігом для компаній і державних адміністрацій Італії та ряду країн Європи.

Представники Центру Момот Тетяна Валеріївна та Чередниченко Олександр Юрійович відвідали II Харківський міжнародний юридичний форум, що проводиться 25-28 вересня 2018 року в навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

25 травня кафедра фінансово-економічної безпеки та, обліку і аудиту та Центр прийняли участь в II Міжнародній науковій конференції «Бізнес-освіта в 21-му столітті» (2nd International Scientific Conference «Business Education in the 21st Century»), організатором якої є факультет бізнесу і економіки Південно-Східного європейського університету (м. Тетово, Республіка Македонія).

Центр стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту інформує про навчальні онлайн-курси, що відкриті на сайті проекту «Prometheus» та направлені на вивчення заходів щодо протидії корупції.

31 березня 2018 року кафедрою фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту та за підтримки Центру було започатковано в університеті інтерактивну фінансову гру «Finance Mix».
Створена модель бізнес-простору, продемонстровані можливості фінансових організацій, таких як банки, фінансові біржі, податкові організації, розкрито роботу бухгалтерії та служби фінансово-економічної безпеки підприємств.

logo center