Дарина Момот, магістр спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» стала учасником першого у світі Blockchain Art-Hackathon, де шляхом створення арт-об’єкту показала власне бачення технології Blockchain та її вплив на світ сьогодення та майбутнього. Вперше захід зібрав під одним дахом людей мистецтва та bitcoin-ентузіастів, власників компаній, що займаються проектами, пов'язаними з технологією Blockchain. В процесі унікальної колаборації засновано новий інноваційний тренд в мистецтві – Blockchain Art. За два дні напруженої праці створено арт-об’єкт, який увійшов до першого спеціального каталогу Blockchain Art. Попереду заплановано виставку Blockchain Art робіт в Барселоні, Берліні, Роттердамі та Дубаї.

Детальніше...

20 травня 2017 року представники Центру відвідали лекцію детектива Національного антикорупційного бюро України Катеринюка Віктора Вікторовича, присвячену питанням методики розслідування корупційних правопорушень. Даний захід проходив в межах українського компоненту навчального курсу з запобігання та протидії корупції, що відбувається у співпраці між правничою школою Університету Вашингтону та Лі (США) та українськими правничими школами за підтримки проекту USAID «Нове правосуддя».

Детальніше...

19-20 грудня 2016 року представники Центру відвідали тренінг, який проводився провідними фахівцями Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС – EUAM) на тему протидії економічній злочинності та відмиванню коштів, отриманих незаконним шляхом.

Детальніше...

5 лютого 2017 року в Мистецькому Арсеналі (м. Київ) в рамках Ukrainian Fashion Week Дарина Момот – магістр спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, взяла активну участь у проекті про протидію суспільства корупції під назвою «KORRUPTA». У рамках проекту успішно пройшов показ колекції-перформансу українських дизайнерок Моніки Бернар та Анастасії Сергачової.

Детальніше...

30 вересня 2016 року в Національній академії прокуратури України відбулася міжнародна науково-практична конференція «Протидія терористичній діяльності: міжнародний досвід і його актуальність для України». Цей науковий захід проводився Національною академією прокуратури України спільно з Українською національною групою Міжнародної асоціації кримінального права, Університетом банківської справи, Громадською організацією «Всеукраїнська асоціація кримінального права», компанією Consilium Sp. z o.o. (Польща).

Детальніше...

logo center

Новини