25 травня кафедра фінансово-економічної безпеки та, обліку і аудиту та Центр прийняли участь в II Міжнародній науковій конференції «Бізнес-освіта в 21-му столітті» (2nd International Scientific Conference «Business Education in the 21st Century»), організатором якої є факультет бізнесу і економіки Південно-Східного європейського університету (м. Тетово, Республіка Македонія).

31 березня 2018 року кафедрою фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту та за підтримки Центру було започатковано в університеті інтерактивну фінансову гру «Finance Mix».
Створена модель бізнес-простору, продемонстровані можливості фінансових організацій, таких як банки, фінансові біржі, податкові організації, розкрито роботу бухгалтерії та служби фінансово-економічної безпеки підприємств.

Дарина Момот, магістр спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» стала учасником першого у світі Blockchain Art-Hackathon, де шляхом створення арт-об’єкту показала власне бачення технології Blockchain та її вплив на світ сьогодення та майбутнього. Вперше захід зібрав під одним дахом людей мистецтва та bitcoin-ентузіастів, власників компаній, що займаються проектами, пов'язаними з технологією Blockchain. В процесі унікальної колаборації засновано новий інноваційний тренд в мистецтві – Blockchain Art. За два дні напруженої праці створено арт-об’єкт, який увійшов до першого спеціального каталогу Blockchain Art. Попереду заплановано виставку Blockchain Art робіт в Барселоні, Берліні, Роттердамі та Дубаї.

22 березня 2018 року у Харківському національному економічному університеті імені Семена Кузнеця відбувся II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за напрямом «Управління фінансово-економічною безпекою», в якому взяв участь студент групи ХарУФЕБ 2016-1 Коляда Ігор з науковою роботою на тему «Комплаєнс-контроль у системі забезпечення фінансової безпеки банківських установ», науковий керівник д.е.н., проф. Момот Т.В.

20 травня 2017 року представники Центру відвідали лекцію детектива Національного антикорупційного бюро України Катеринюка Віктора Вікторовича, присвячену питанням методики розслідування корупційних правопорушень. Даний захід проходив в межах українського компоненту навчального курсу з запобігання та протидії корупції, що відбувається у співпраці між правничою школою Університету Вашингтону та Лі (США) та українськими правничими школами за підтримки проекту USAID «Нове правосуддя».

logo center