Momot

Керівник сектору:
Момот Тетяна Валеріївна

Доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту, член-кореспондент Інженерної академії України, голова регіонального відділення Всеукраїнської спілки вчених-економістів України.
Член консультативної ради Інституту конкурентної розвідки (ICI, Німеччина), член експертної ради з економіки при ДАК Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, член наукової ради з економіки Міністерства освіти, науки, молоді та спорту України, академік Інженерної академії України, офіцер конкурентної розвідки у Спілці аналітиків і професіоналів конкурентної розвідки (Україна), експерт Міжнародної ради наукового журналу «Історія. Економіка» (Республіка Білорусь), рецензент в China-USA Business Review and Chinese Business Review.
Пройшла наукове стажування: за програмою ЄС «Навчання та мобільність молодих вчених-дослідників» (Маастріхт, Нідерланди, 1997 р., Страсбург, Франція, 1998 р.), наукове стажування на фінансовому факультеті університету штату Канзас (Манхеттен, США, 1998 р.), на фінансовому факультеті DePaul University (Чикаго, США, 2003 р.), закінчила Міжнародну академію викладачів з менеджменту (Блед, Словенія, 2000 р.), літні інститути для викладачів Консорціуму з вдосконалення менеджмент освіти в Україні (Харків 1999 р., Ялта 2001 р.), підвищила кваліфікацію у Центрі навчальних ресурсів (Будапешт, Угорщина, 2000 р.), Центрі сучасних навчальних технологій (Одеса, 2000 р.), в ARNES (мережі академічних та дослідницьких інституцій Словенії) (Любляна, Словенія, 2011).
Була керівником міжнародних дослідницьких проектів: «Value-based Corporate Governance in Ukraine: Teaching and Learning with Cases», (грант The Bureau of Educational and Cultural Affairs (ECA) of the United States Department of State Alumni Small Grant Program, 2005-2006), «Corporate Governance In Ukraine: Teaching and Learning with Cases» (грант Civic Education Project, 2004).
В даний час є науковим керівником проекту «Стратегічний моніторинг та антикорупційний аудит в системі фінансово-економічної безпеки держави, регіону, суб’єктів господарювання в умовах євроінтеграції», що фінансується за рахунок державного бюджету України.

Напрямки діяльності сектору:

• підтримка поточного партнерства з провідними європейськими інституціями (а саме Інститут Конкурентної Розвідки (Institute for Competitive Intelligence (ICI), Німеччина);
  • розвиток міжнародного співробітництва в галузі стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту;
  • систематизація міжнародного досвіду щодо застосування стандартів антикорупційного менеджменту;
  • розробка та впровадження міжнародних освітніх програм підготовки фахівців в галузі антикорупційної діяльності (аудиту) діяльності та стратегічної аналітики;
  • підтримка та розвиток ініціативи щодо створення на базі Центру EESIRCL – Eastern European Strategic Intelligence, Research and Consulting League (Ліги стратегічної аналітики, досліджень та консалтингу у Східній Європі), що дозволить об’єднати зусилля експертів у сфері стратегічної аналітики у країнах Східної Європи, що сприятиме створенню відкритого інформаційного простору для розвитку міжнародного співробітництва з країнами Західної Європи;
  • проведення міжнародних заходів в сфері стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту;
  • моніторинг та інформування про актуальні міжнародні програми та проекти міжнародної технічної допомоги в галузі стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту.

logo center