Prygunov

Керівник сектору:
Пригунов Павло Якович

Кандидат психологічних наук, доцент, професор кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку і аудиту. Заступник керівника управління реформування правоохоронних органів та органів юстиції Адміністрації Президента України, державний службовець 5 рангу.
Відмінник освіти України, член виконавчого комітету Координаційної ради МВС України по взаємодії органів внутрішніх справ з охоронними підприємствами, їх об'єднаннями та службами безпеки суб'єктів господарської діяльності.
Член Правління Міжнародної громадської організації «Міжнародна антитерористична єдність», керівник Департаменту «Освітніх програм» на суспільних засадах. Член експертної ради Українського союзу промисловців і підприємців (УСПП) з питань безпеки. Один з авторів Концепції корпоративної безпеки підприємств УСПП. Ініціатор утворення Недержавної (позабюджетної) системи безпеки в Україні.

Напрямки діяльності сектору:

  • проведення науково-прикладних досліджень, як основи підготовки майбутніх фахівців в галузі безпеки, антикорупційного менеджменту;
  • адаптація та впровадження міжнародних стандартів в галузі антикорупційного менеджменту;
  • вдосконалення програм підготовки фахівців в галузі антикорупційної діяльності;
  • сприяння реалізації державної антикорупційної політики шляхом організації підготовки фахівців з антикорупційної діяльності та здійсненню відповідних наукових досліджень;
  • адаптація міжнародного досвіду до умов україни та впровадження їх у практичну діяльність підприємств, установ, організацій.

logo center

Новини