18 листопада 2020 року представник Центру, доцент кафедри ФЕБОіА Чередниченко Олександр Юрійович прийняв участь у роботі вебінару «Перевірка доброчесності – ефективний інструмент попередження корупції» під егідою фахівців Консультативної місії ЄС (КМЄС).

Вебінар проходив у вигляді майстер-класу з елементами тренінгу (модератор Раймондс Дейчманіс – Голова Представництва КМЄС в м. Одеса).

Презентації здійснювали старший радник з антикорупційних питань Джозеф Гулай (Угорщина) та радник з антикорупційних питань Адріан Бану (Румунія). Заключну промову та висновки озвучив Георгіос Покас (Греція).

13 жовтня 2018 року у Палаці Спорту міста Києва відбулась найбільш масштабна бізнес-подія України і Східної Європи – Olerom Forum One. Даний захід відвідала д.е.н., проф. Момот Тетяна Валеріївна.

27 вересня 2018 року в рамках розвитку міжнародного співробітництва проф. Момот Тетяною Валеріївною організована зустріч з експертом міжнародного рівня Даніелла Туміетто – дипломованим бухгалтером і корпоративним консультантом по цифровому управлінню процесами і документообігом для компаній і державних адміністрацій Італії та ряду країн Європи.

5 жовтня 2018 року у Національному авіаційному університеті м. Києва відбулась Міжнародна наукова-практична конференція «Глобальні виклики побудови європейської безпеки. Роль громадських організацій у протидії екологічному, космічному і кібертероризму», учасником якої став директор Центру – к.е.н. Ващенко Олександр Миколайович.

Представники Центру Момот Тетяна Валеріївна та Чередниченко Олександр Юрійович відвідали II Харківський міжнародний юридичний форум, що проводиться 25-28 вересня 2018 року в навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

logo center