В рамках проекту «Паралельний європейський диплом» на базі Центру стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова передбачена можливість паралельного (дистанційного) навчання українських студентів в польських ВНЗ з отриманням дипломів, які визнаються в країнах ЄС.

Брати участь у проекті можуть студенти, які мають, як мінімум, диплом бакалавра з будь якої спеціальності.

Навчання в магістратурі польських ВНЗ відбувається за індивідуальним графіком з використанням елементів дистанційного навчання за фахом «менеджмент», «міжнародний бізнес», «національна безпека», «міжнародний туризм» протягом чотирьох семестрів.

Це означає, що студент отримує польську студентську візу на весь період свого навчання, а в польському ВНЗ повинен з’являтися лише наприкінці кожного семестру на 10-12 днів для здачі сесії і отримання завдання на наступну сесію.

В проміжках між сесіями студент за згодою українського ВНЗ може перебувати в Україні, Польщі чи в іншій країні ЄС.

За бажанням студента в проміжках між сесіями йому можуть організувати проходження практики в Польщі чи в інших країнах ЄС з отриманням заробітної плати приблизно 2 Євро за годину (до 500 Євро на місяць).

Дипломну роботу можна виконувати польською, англійською, українською або російською мовами, а захищати її необхідно за авторефератом, написаним польською мовою на основі матеріалів дипломної роботи.

Для вступу на навчання до польського ВНЗ необхідно мати перекладені і завірені нотаріально нижченаведені документи:

  1. Свідоцтво про народження.
  2. Закордонний паспорт.
  3. 4 фотокартки 3,5 х 4,5 см + фото в електронному вигляді.
  4. Медична довідка за формою 086-У.
  5. Апостилізовані, перекладені і завірені нотаріально:
    • атестат про середню освіту та додаток до атестату;
    • диплом бакалавра та додаток до диплома бакалавра.

Подача документів для отримання запрошення на відкриття студентської візи відбувається в електронному вигляді (сканкопії вищезазначених документів). При цьому студент сплачує перший реєстраційний внесок у розмірі 300 Євро.

Загальна вартість навчання за 2 роки складає 1200 Євро і може вноситися чотирма рівними частинами по 300 Євро перед початком кожного семестру.

Сесії проходять приблизно в червні-липні та в лютому-березні місяці.

В проміжках між сесіями на практиках в Польщі чи в інших країнах ЄС студент може заробляти близько 500 Євро щомісяця.

Таким чином, студент може отримати український та польський дипломи магістра і одночасно заробити кошти на своє навчання!

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами:
+380509654380
+380674091242
+380638859307
+380661237826.


logo center

Новини