19 травня 2016 року магістри спеціальності «Управління фінансово-економічною безпекою» разом з представниками кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту взяли участь у другому робочому засіданні в рамках Проекту здійснення громадських антикорупційних експертиз.

Застосування різних способів та інструментів громадського контролю є загальноприйнятою практикою більшості країн. На жаль, в нашій державі громадський контроль стикається з недосконалістю чинного нормативно-правового поля, що й обумовлює «пробуксовки» в реалізації громадських ініціатив.
Напрями реалізації заходів і методичні аспекти громадських антикорупційних експертиз в різних сферах були представлені:

  • головою Ради підприємців, заступником голови Громадської ради при ХОДА, виконавчим директором, членом правління об'єднання промисловців і підприємців Харківської області Набокою Едуардом Євгеновичем;
  • керівником Харківської обласної громадської організації «Союз працівників сфери безпеки» Косенком Володимиром Анатолійовичем;
  • начальником юридичного відділу Групи компаній «Каскад» Галецьким Ігорем Миколайовичем.

Кожен з доповідачів неодноразово підкреслював гостру актуальність здійснення громадських антикорупційних експертиз. Адже вони забезпечують ефективне виявлення, мінімізацію та попередження корупційних ризиків і загроз, можливість здійснення попереджувальних заходів, а також якісне і ефективне використання інших інструментів громадського контролю.
За результатами Засідання було створено дві робочі групи: «Громадські антикорупційні експертизи у сфері освіти» та «Громадські антикорупційні експертизи діяльності поліції».
Координувати діяльність робочих груп від кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту буде ас. Вусик Оксана Вікторівна, а також завідувач кафедри - проф. Момот Тетяна Валеріївна, доц. Світлична В.Ю., доц. Мізік Ю.І., ас. Грінченко А.І. і ас. Філатова І.А.
Колектив кафедри фінансово-економічної безпеки, обліку та аудиту висловлює подяку всім учасникам робочого засідання і бажає успішної і некорупційного реалізації намічених заходів!

DSC 9116  

 


logo center

Новини