19-20 грудня 2016 року представники Центру відвідали тренінг, який проводився провідними фахівцями Консультативної місії Європейського Союзу (КМЄС – EUAM) на тему протидії економічній злочинності та відмиванню коштів, отриманих незаконним шляхом.

КМЄС офіційно розпочала свою роботу в Києві 1 грудня 2014 року з метою допомоги державним органам України у послідовному реформуванні сектору цивільної безпеки шляхом стратегічних консультацій і практичної підтримки заходів з реформування згідно зі стандартами ЄС та міжнародними принципами належного урядування та дотримання прав людини.

На тренінгу разом з П’єром Вестерном (Швеція) було вивчено досвід роботи з протидії відмиванню незаконно отриманих коштів на прикладі діяльності підрозділів поліції та служби безпеки Швеції, Фінляндії.

Під час тренінгу також була опрацьована тематика збору оперативної інформації, вивчено досвід щодо боротьби з легалізацією коштів, отриманих злочинним шляхом, на прикладі Великобританії, Франції, Бельгії, Швеції разом з Бу Реннером (Швеція), стратегічним радником з питань державної безпеки КМЄС, та його помічником Максимом Будаковим.

На тренінгу також була представлена презентація Мартіна Гроотхайзена (Нідерланди), старшого радника КМЄС з питань прокуратури (фінансові злочини), на тему: «Боротьба з легалізацією доходів, отриманих злочинним шляхом: кращі європейські практики розслідування».

У результаті проведеного тренінгу присутні ознайомились з практичними аспектами міжнародного досвіду боротьби з відмиванням коштів незаконного походження, отримали цінні презентаційні та методичні матеріали.


logo center

Новини