Центр стратегічної аналітики та антикорупційного менеджменту інформує про навчальні онлайн-курси на сайті проекту «Prometheus» та від ООН, які направлені на вивчення явища корупції та заходів щодо її протидії.

Боротьба з корупцією від Організації Об'єднаних Націй
Ця інтерактивна навчальна програма спільно розроблена Глобальним договором ООН та Управлінням ООН з наркотиків і злочинності. Вона використовує шість інтерактивних навчальних модулів для поглибленого засвоєння слухачами 10-го принципу проти корупції Глобального договору ООН та Конвенції ООН проти корупції оскільки вона застосовується до приватного сектору.
Програма призначена для всіх, хто діє від імені приватної компанії. Кожен модуль триває близько п'яти хвилин, забезпечуючи швидке і ефективне навчання. Крім того, це дуже цікаво!

«Prometheus» – це український громадський проект масових відкритих онлайн-курсів. Мета проекту – безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному громадянину України. «Prometheus» співпрацює з провідним університетам, компаніям та організаціям, безкоштовно надаючи сайт в якості платформи для розміщення масових відкритих онлайн-курсів. Нижче розглянемо існуючі на даний момент курси з антикорупційної тематики, що розміщені на сайті цього проекту.

Конфлікт інтересів: треба знати!
Цей курс допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень. Він має практичну спрямованість, орієнтований на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції», а також на на потенційних викривачів – осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону.
Онлайн-курс створений спільними зусиллями провідних фахівців Національного агентства з питань запобігання корупції та Програми розвитку ООН в Україні.

Боротьба з корупцією
Для дієвої протидії корупції треба знати і розуміти, сутність цього явища, як і чому воно з'явилося в Україні, наскільки глибоко вразило суспільство, економіку та політику, яке середовище сприяє корумпованості державних службовців і які інструменти має громадянське суспільство, аби викривати і боротися з корупцією. Курс розповідає про те, як проводити антикорупційні розслідування, викривати та попереджати корупцію під час державних закупівель, організовувати антикорупційні кампанії.
Даний курс був створений українською громадською організацією Центр протидії корупції спільно з Anti-Corruption Research and Education Centre в Києво-Могилянській академії, Transparency International Україна та виданням «Наші Гроші».

Дослідження корупції: Як це працює?
Даний курс допоможе молодим аналітикам, дослідникам, журналістам-розслідувачам, активістам та всім охочим навчитися писати прикладні дослідження та стратегічні документи, одержати потрібні знання та практичні навички. По закінченню навчання слухач опанує методологію та буде в змозі перетворити емпіричний матеріал на прикладні дослідження, які стануть запорукою успіху в експертному середовищі та у стейкхолдерів.
Курс виготовлено за фінансової підтримки «Ініціативи з розвитку аналітичних центрів», яку виконує Міжнародний фонд «Відродження» у партнерстві з Ініціативою відкритого суспільства для Європи (OSIFE) за фінансової підтримки Посольства Швеції в Україні.


logo center

Новини