Представники Центру Момот Тетяна Валеріївна та Чередниченко Олександр Юрійович відвідали II Харківський міжнародний юридичний форум, що проводиться 25-28 вересня 2018 року в навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

В урочистому пленарному засіданні, що відбулося в Палаці студентів університету, взяли участь Голова Верховного Суду Валентина Данішевська, Голова Конституційного Суду України Станіслав Шевчук, Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, Голова ХОДА Юлія Світлична, ректор університету Василь Тацій та інші.

Спеціальною темою цьогорічного форуму обрано розвиток права в умовах цифрової економіки. В роботі чотирьох панельних дискусій беруть участь відомі дослідники та практики із США, Німеччини, Італії, Швейцарії, Литви, Естонії, Польщі й інших держав (загалом 20 країн), судді Конституційного суду України та Верховного суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ й ОСЕР, інших організацій. Заплановані тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів із прав людини та гендерної рівності, зустрічі з представниками Уряду, органів юстиції і прокуратури.

Співорганізаторами форуму виступають Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Національна академія правових наук України та Харківська обласна державна адміністрація за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ), Фонду Конрада Аденауера, Міжнародного Вишеградського фонду та Уряду Нідерландів, а також українських і міжнародних громадських організацій – Харківської обласної фундації «Громадська альтернатива», Харківського юридичного товариства, ГО «Сфера», словацької неурядової організації SME SPOLU, Глобальної асоціації дослідників бізнесу і прав людини, а також професійної правничої спільноти – Національної асоціації адвокатів України, юридичних фірм «Василь Кісіль і партнери», «Шкребець і партнери», «Esquires» та «Juscutum».

Харківський міжнародний юридичний форум був заснований в 2017 як відкрита міжнародна платформа для обговорення найбільш актуальних проблем для світового юридичного співтовариства. Головною місією форуму є залучення провідних фахівців і експертів з різних країн до чесного й відкритого діалогу з метою розробки спільних підходів до вирішення актуальних юридичних проблем в контексті глобалізації та усунення бар’єрів світового сталого розвитку.

 

   

 


logo center

Новини